paidospaidos
  • Ciutat d'Alba
  • Collserola
  • El Pinar
  • Gerbert d'Orlhac
  • L'Olivera
  • La Floresta
  • La Mirada
  • Pi d'en Xandri
  • Pins del Vallès
  • Pla i Farreras
  • Pureza de María
  • Santa Isabel
Joan Maragall Joan Maragall

13

Novembre

Entrenament Conjunt de Karate: Dissabte 23 de novembre

Entrenament Conjunt de Karate: Dissabte 23 de novembre

El pròxim dissabte 23 de novembre el Club Karate Sant Cugat i Paidos organitzen un entrenament conjunt on estan convidats a participar tots els nens i nenes que realitzen l'activitat extraescolar de KARATE amb el CKSC. Aquesta activitat està organitzada en col·laboració amb l'OMET i el Consell Esportiu del Vallès Occidental Terrassa.

L’activitat es realitzarà a la ZEM La Guinardera de 9.30h a 11h i anirà a càrrec del personal tècnic del Club de Karate Sant Cugat. Com que l'aforament...

Llegir més

13

Novembre

Mercat d'intercanvi de vestuari de Dansa: Divendres 22 de novembre

Mercat d'intercanvi de vestuari de Dansa: Divendres 22 de novembre

Com cada any, Andança organitza el mercat d'intercanvi per poder reutilitzar el vestuari de les ballades. La mostra del vestuari serà el divendres 22 de novembre, de 17.30h a 20h, a l'Esbart de Sant Cugat (C/ Vallès, 51). Teniu fins al dijous 21 de novembre per portar al mestre/a de dansa les faldilles, sabatilles i/o samarretes que ja no us serveixin.

Podeu trobar més informació en el següent document: Mercat d'intercanvi de vestuari.pdf.

Llegir més

13

Novembre

1a Jornada de la Lliga d'Atletisme Escolar 2019-2020: Dissabte 16 de novembre

1a Jornada de la Lliga d'Atletisme Escolar 2019-2020: Dissabte 16 de novembre

Des de l’OMET (Oficina Municipal d’Esport per a Tothom), amb la col·laboració del Club Muntanyenc Sant Cugat, s’organitza la Lliga d’atletisme escolar. Aquesta lliga va destinada als nens i nenes que estan inscrits a l’extraescolar d’atletisme dels JEE. A continuació podeu trobar les dades principals:

CALENDARI

Hi ha 4 jornades:

  • 1a Jornada: dissabte 16 de novembre ’19

  • 2a Jornada: dissabte 15 de febrer ’20

  • 3a Jornada: dissabte 21 de març ’20

  • 4a Jornada:...

Llegir més

11

Novembre

1a Jornada del Campionat de Tennis Taula aleví: Divendres 15 de novembre

1a Jornada del Campionat de Tennis Taula aleví: Divendres 15 de novembre

Aquesta setmana s'inicia la Competició de Tennis Taula per la categoria aleví (5è i 6è de primària). Aquesta 1a jornada es realitzarà el pròxim divendres 15de novembre a la Sala de Tenis Taula del PAV 1 de ZEM Rambla del Celler a les 19h.

La inscripció està oberta a tots els i lesalumnes que vulguin de la categoria alevinai es podrà fer allà mateix presentant-se entre les 18.30 i les 18.45h.Cada participant haurà de presentar-se amb la seva pròpia pala, la resta de material el...

Llegir més

30

Octubre

1a Jornada del Campionat de Tennis Taula benjamí: Divendres 8 de novembre

1a Jornada del Campionat de Tennis Taula benjamí: Divendres 8 de novembre

El pròxim divendres 8 de novembre se celebra la 1a jornada de tennis taula en categoria benjamí (per a nens i nenes de 3r i 4t de primària). La inscripció està oberta a tots els i les alumnes que vulguin de la categoria benjamina i es podrà fer allà mateix presentant-se entre les 18.30 i les 18.45h. Cada participant haurà de presentar-se amb la seva pròpia pala, la resta de material el proporcionarà l'organització.

LLOC: Sala Tennis Taula PAV1 (Rbla. del Celler, s/n)

HORARI DE LA...

Llegir més